Металочерепиця купити Чернівці, металочерепиця Чернівці


Натуральна металочерепиця (Чернівці) використовується в будівництві протягом декількох тисячоліть. Вона є одним з найдавніших покрівельних матеріалів. Натуральна черепиця використовувалася ще в Стародавньому Римі, Єгипті, Стародавній Греції. Але часи змінюються, і з'являються нові технології виготовлення матеріалів для покрівлі.

Сучасна металочерепиця увібрала в себе все краще від своєї натуральної попередниці, але при цьому придбала додаткові функціональні властивості. Головні її переваги - зручність монтажу покрівлі та доступна вартість, якщо порівнювати з натуральною черепицею. Завдяки легкості, а вага листів металочерепиці становить від 3,6 до 5,5 кг / кв. м, здешевлюється конструкція кроквяної системи будівлі, зменшується вартість доставки.

Металочерепиця - відмінний матеріал для покрівельного покриття в будівництві всіх видів об'єктів - багатоповерхових будинків, великих промислових об'єктів, невеликих котеджів. Єдине обмеження її використання - вимоги до кута ухилу ската покрівлі, який повинен бути більше 14 градусів. Існує дуже важливий плюс використання металочерепиці при ремонті старих дахів - демонтаж старої покрівлі необов'язковий. Більш того, бітумна черепиця, руберойд або плоске залізо будуть виконувати функцію додаткової гідроізоляції.

Металочерепиця має досить тривалий термін служби - до 50 років. Цей матеріал екологічний, відрізняється високою корозійної стійкістю, зберігає колір протягом усього періоду експлуатації. Сучасна черепиця виразна в архітектурному плані, її колірної і фактурний асортимент дуже різноманітний.

Виробництво метало черепиці

У виробництві даного матеріалу використовується гарячеоцинкований лист з багатошаровим двостороннім покриттям. Його сталева основа гарантує міцність, алюміній забезпечує корозійну стійкість, завдяки цинку утворюється катодний захист поверхонь зрізу. Термін служби покрівельного матеріалу безпосередньо залежить не тільки від якості оцинкованої сталі, але і від технології нанесення захисного покриття. Якщо захисний шар якимось чином буде порушений, то лист буде схильний до корозії, і чим лист тонше, тим швидше будуть проходити руйнівні процеси. Але це зовсім не означає, що листи краще робити товстими, адже вони виявляться занадто важкими, що дасть зайве навантаження на кроквяну систему, створить проблеми при монтажі покрівлі. Загалом, якісна металочерепиця повинна бути виготовлена ​​з використанням досконалих технологій, і бути досить тонкою.

Найвідоміші виробники металічерепіци використовують сталевий лист, оцинкований з обох сторін, його товщина не менше 0,45 мм. Захисне покриття багатошарове - зовнішній шар, грунтовка, пасивуючий шар. Останній протидіє руйнуванню цинкового покриття під впливом речовин, які містяться в грунтовці. Грунтовка, в свою чергу, поліпшує зчеплення захисного шару з поверхнею. У вигляді зовнішнього шару виступає фарба або полімерні матеріали, такі як пурал, поліестер, пластизол. Завдяки полімерному покриттю металочерепиця може витримувати температуру від - 50 до + 120 град. С.

Монтаж покрівлі

Металочерепиця, купити Чернівці її пропонують за доступним цінам - дуже легкий і зручний для монтажу матеріал. Її листи кріпляться на обрешітці з використанням покрівельних саморізів. Якщо порівнювати з натуральної або бітумною черепицею, то вартість монтажу металочерепиці на порядок нижче. Потрібно враховувати, що якість монтажу покрівлі безпосередньо впливає на термін її експлуатації. Фальцювання є найпоширенішим способом монтажу металочерепиці - краю сусідніх листів згинають спеціальним чином, після чого міцно з'єднують. Шви, які утворюються при зчепленні листів, називаються фальцами. Вони бувають стоячими або лежачими, одинарними (з одним загином) або подвійними (з двома загинами).

Профіль металочерепиці

Геометрія профілю, тип покриття і колір металочерепиці досить різноманітні. Черепичний малюнок, висота і ширина хвилі, форма профілю є чисто естетичними параметрами. Але слід враховувати, що вони багато в чому визначають якість з'єднання листів і технологічність монтажу покрівлі. Крім того, саме від форми профілю залежить, чи будуть на готовій покрівлі видно вертикальні стики.

Як вибрати металочерепицю

Вибираючи матеріал для покрівлі потрібно брати до уваги цілий ряд факторів: виробник, тип профілю, тип покриття, колір, а також асортимент покрівельних комплектуючих. Якщо ви хочете купити металочерепицю відомого виробника, то врахуйте, що її вартість буде на 5-10% вище вартості матеріалів менш відомих марок. В даному випадку, ви платите за впевненість у тому, що у виробництві металочерепиці використані тільки якісні матеріали.

У процесі вибору металочерепиці звертайте увагу на те, пофарбована чи внутрішня сторона. Справа в тому, що сторона, звернена всередину покрівлі, також повинна бути захищена, так як на поверхні металу конденсується волога, і при зниженні температури вона може спровокувати корозію.


?
Ваш рейтинг:
Всего оценок: 0